Tadej Apatič

Apatič: Maribor ni v prednosti
sreda, 25. maj 2011 ob 12:01
Domžale - Mariborčani so Domžalam speljali tako lanski pokal, kakor tudi naslov državnega prvaka v tej sezoni. Tadej Apatič je prepričan, da bodo Domžale osvojile še edini manjkajoči pokal.

Domžalčanom pokalni prvenec
torek, 24. maj 2011 ob 11:21
Ljubljana - V finalu pokalnega tekmovanja so se pomerili nogometaši Domžal in Maribora. Po pravi poslastici so bili srečnejši Domžalčani, ki so branilce naslova ugnali s 4:3 in osvojili prvo...

Berič junak kroga, Tavares prvenstva?
ponedeljek, 23. maj 2011 ob 12:25
Ljubljana - Izbrali smo najboljšo enajsterico 35. kroga PrveLige, najboljši posameznik kroga pa je Robert Berič. V skupnem vrstnem redu vodi njegov soigralec Marcos M. Tavares. Ulovi ga lahko le...

Maribor prvak, katastrofa Olimpije
sobota, 21. maj 2011 ob 20:14
Nogometaši Maribora so z zmago nad Primorjem osvojili deveti naslov prvaka v samostojni Sloveniji (2:1). Za preobrat sta v drugem polčasu poskrbela Marcos Tavares in Robert Berič.

Maribor s težko prigarano zmago do 9. naslova prvaka!
sobota, 21. maj 2011 ob 20:02
Nogometaši Maribora so si z zmago proti Primorju (2:1) krog pred koncem prvenstva zagotovili deveti naslov državnih prvakov.

Domžale prek Olimpije strašile Maribor
sobota, 21. maj 2011 ob 19:52
Domžale - V predzadnjem krogu te sezone so Domžale s 3:0 premagale Olimpijo in bile ob zaostanku Maribora ob polčasu v položaju, da morda celo pridejo do naslova.

Lahko Domžalčani vsaj namučijo Olimpijo?
petek, 20. maj 2011 ob 17:33
Domžale - Proti Olimpiji Domžalčani bržkone ne bodo igrali v najmočnejši zasedbi, razloga sta predvsem zagotovljeni naslov podprvaka in finale pokala.